Vyberte stránku

Semináře

[cs_content][cs_element_section _id=“1″ ][cs_element_layout_row _id=“2″ ][cs_element_layout_column _id=“3″ ][cs_element_gap _id=“4″ ][/cs_element_layout_column][cs_element_layout_column _id=“5″ ][cs_text _bp_base=“4_4″ _order=“0″ class=“cs-ta-left image-text“]“Na seminářích si můžete vaši situaci prohlédnout ještě podrobněji.“[/cs_text][/cs_element_layout_column][/cs_element_layout_row][/cs_element_section][cs_element_section _id=“7″ ][cs_element_row _id=“8″ ][cs_element_column _id=“9″ ][cs_element_headline _id=“10″ ][cs_content_seo]semináře\n\n[/cs_content_seo][/cs_element_column][/cs_element_row][cs_element_row _id=“11″ ][cs_element_column _id=“12″ ][cs_element_headline _id=“13″ ][cs_content_seo]Seminář Principy života ®\n\n[/cs_content_seo][cs_element_text _id=“14″ ][cs_content_seo]Obsahem těchto seminářů praktické sebezkušenostní filozofie jsou informace a příležitost k tomu se dozvědět víc o tom jak jako lidé fungujeme a jak fungujeme ve vztazích. Díky těmto informacím a tomu, že je propojíme se sebou a svým vlastním životem, si můžeme různé situace v životě zpřehlednit a následně se lépe a snadněji orientovat v každodenních situacích. A tím se náš život může stát příjemnější a naplněnější.
Studium probíhá ve třech stupních. V průběhu prvního stupně budeme studovat, jak se stát osobností, ve druhém, jak se orientovat v životě a na třetím stupni studujeme, jak si vytvořit budoucnost, jakou si přejeme.
Doba trvání seminářů: I. stupeň – 3 dny(obvykle pá-ne).II. a III. stupeň – 4 dny(obvykle čt-ne).
Pokud máte zájem dozvědět se více informací, najdete je na  www.principyzivota.cz.
TERMÍN SEMINÁŘŮ
PŽ 1 
24. – 26. března 2023 (seminář probíhá v pátek od 14,30 do 21,00; v sobotu a neděli probíhá od 9,00 do 17,00 hodin) \n\n[/cs_content_seo][/cs_element_column][/cs_element_row][/cs_element_section][/cs_content]