Vyberte stránku

Nabídka konzultací

[cs_content][cs_element_section _id=“1″ ][cs_element_layout_row _id=“2″ ][cs_element_layout_column _id=“3″ ][cs_element_gap _id=“4″ ][/cs_element_layout_column][cs_element_layout_column _id=“5″ ][cs_element_text _id=“6″ ][cs_content_seo]“Na párových konzultacích s vámi budeme hledat příčiny vašich problémů také v páru.“\n\n[/cs_content_seo][/cs_element_layout_column][/cs_element_layout_row][/cs_element_section][cs_element_section _id=“7″ ][cs_element_row _id=“8″ ][cs_element_column _id=“9″ ][cs_element_headline _id=“10″ ][cs_content_seo]Nabídka konzultací\n\n[/cs_content_seo][/cs_element_column][/cs_element_row][cs_element_row _id=“11″ ][cs_element_column _id=“12″ ][cs_element_headline _id=“13″ ][cs_content_seo]Individuální konzultace\n\n[/cs_content_seo][cs_element_text _id=“14″ ][cs_content_seo]Na individuálních konzultacích řeším s klienty problémy každodenního života. Mnoho lidí je nespokojených se vztahy s rodiči, dětmi nebo partnery. Případně partnera hledají a neví, jak na to. Je také mnoho těch, kteří nejsou spokojení se svým tělem, se svou prací či s tím kolik vydělávají peněz. To jsou všechno problémy, které život přináší a dokáží nás pořádně potrápit.
Nabízím vám bezpečné prostředí, kde můžete o svém problému otevřeně mluvit a kde budeme společně hledat řešení. 
Konzultace probíhá formou rozhovoru a trvá 90 minut. \n\n[/cs_content_seo][/cs_element_column][cs_element_column _id=“15″ ][cs_element_headline _id=“16″ ][cs_content_seo]partnerské konzultace\n\n[/cs_content_seo][cs_element_text _id=“17″ ][cs_content_seo]Manželské a partnerské poradenství děláme společně s manželem Vladimírem, který je také kouč. Jelikož pár, který přichází je muž a žena, jejichž názor na situaci je většinou značně rozdílný, osvědčilo se nám koučovat v páru, aby byla zachována rovnováha názoru mezi mužem a ženou.
Během konzultace nehledáme viníka a nikoho neodsuzujeme. Zajímáte nás vy, váš příběh a vaše situace. Díky tomu pak můžeme s vámi začít hledat jak váš vztah zlepšit.
Konzultace probíhá formou rozhovoru a trvá 90 minut. \n\n[/cs_content_seo][/cs_element_column][/cs_element_row][/cs_element_section][/cs_content]